Kā izvēlēties dāvanas vīrietim

Vīrieši bieži vien ir praktiski cilvēki – tāpēc arī dāvanas labprāt saņem noderīgas. Taču svētku gada laikā ir ļoti daudz un spēt atrast dāvanas draugiem, brāļiem, tētim un vīram ne vienmēr ir tik vienkārši, kā gribētos. Tāpēc vienmēr noder dāvanu idejas, kas ļauj iedvesmoties un iepriecināt savējos svētkos.

Esam apkopojuši galvenās dāvanu kategorijas, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu ikvienam vīrietim. Starp praktiskām, oriģinālām un interesantām dāvanu idejām noteikti spēsi atrast meklēto!

Kā atrast labu dāvanu?

Lai atrastu labu dāvanu, ir daži vērtīgi ieteikumi, ko laika gaitā esam apkopojuši. Ja vēlies uzzināt vairāki, lasi raksta turpinājumā.

Ņem vērā vīrieša intereses

Pirms dāvanas iegādes vissvarīgākais, ko var izdarīt, ir ņemt vērā vīrieša intereses. Protams, reizēm laba izvēle ir universāla dāvana. Tā var noderēt daudziem cilvēkiem – nebalstoties uz viņu raksturu, dzīvesveidu, interesēm utt. Tomēr, ja vēlies uzdāvināt personiskāku dāvanu un no sirds, iepriecini vīrieti ar kādu jaunu aksesuāru vai gadžetu viņa iemīļotajam hobijam. Tas nepaliks nenovērtēts.

Balsties uz viņa ikdienas dzīvesveidu

Ja dāvanas saņēmējs lielāko dienas daļu pavada darbā, tad, iespējams, kāds jauns biroja priekšmets būs laba dāvana. Ta katru dienu būs viņam blakus un atgādinās par svētkiem vai dāvinātāju. Tas varētu būt kāds kalendārs, piemēram. Vai arī – ja vīrietis ikdienā sporto, tad kāds sporta gadžets varētu būt laba dāvanas izvēle. Tad noteikti zini, ka viņam tādas lietas ir noderīgas un nepieciešamas.

Ieklausies vīrieša vēlmēs

Ja ir vēl laiks pirms jubilāra svētkiem, tad vērts ieklausīties viņa vēlmēs arī ikdienā. Bieži vien pēc tā arī var izspriest kādu iekārotu lietu vai piedzīvojumu, kas vīrietim jau labu laiku ir padomā. Iespējams, tas ir kās ceļojums vai aktīvās atpūtas piedāvājums. Tad tikai atliek rīkoties zibenīgi un uzdāvināt šādu piedzīvojumu, kamēr viņš pats tam nav saņēmies.

Neaizmirsti piedomāt par viņa gaumi

Un, protams, ne visiem patīk vienādas lietas. Šis nosacījums īpaši attiecas uz gadījumu, ja tiek dāvināts kāds priekšmets vai aksesuārs. Krāsām un dizainam ir liela nozīme. Bieži vien, lai kāda lieta patiktu un ikdienā tiktu izmantota, ir nepieciešama konkrēta krāsa vai dizains. Ņem vērā to, kā izskatās vīrieša mājoklis vai automašīna – košas krāsas, minimālisma stils, kārtība vai mūžīgi radošais haoss. Tas ļoti daudz ko var izteikt par jubilāru!

Praktiskas dāvanas vīrieša ikdienai

Laba dāvanas izvēle ir praktiska un noderīga dāvana. Vienmēr zināsi, ka dāvana tiks izmantota un vīrietis to būtu sev iegādājies jebkurā gadījumā. Tāpēc ar šīs dāvanas palīdzību tu viņam palīdzi atvieglot ikdienu un uzdāvini ko tiešām vērtīgu.

Zemāk tad dažas noderīgas dāvanu idejas.

Ūdens pudele aizraujošiem piedzīvojumiem

Interneta veikals ŪDENS PUDELE piedāvā iegādāties lieliskas ūdens pudeles, kas piemērotas dažādiem notikumiem – ikdienai, darbam, sportam, ceļojumiem. Veikalā ir apkopotas labāko zīmolu pudeles, termokrūzes un termosi. Mūsdienās būt aktīvam un veselīgam ir moderni. Tāpēc ūdens pudele ir arī lieliska dāvana svētkos – īpaši aktīvam vīrietim, kuram dienas laikā īpaši jāseko līdzi savam izdzertā ūdens daudzumam.

Sporta gadžeti labiem treniņiem

Ja vīrieša lielākā ikdienas daļa paiet treniņos un sporta zālē, tad viņam noderēs kāda dāvana, kas padarīs treniņus aizraujošākus. Viena ideja varētu būt sporta austiņas. Tās ir speciāli paredzētas mūzikas klausīšanās kustības laikā, jo tās nekrīt ārā no ausīm un tās ir bez vadiem. Vēl viena ideja varētu būt sporta pulkstenis. Mūsdienās tie ir jau daudziem cilvēkiem, ne tikai profesionāliem atlētiem. Lai arī tā noteikti ir ekskluzīva dāvana, izlaidumā vai apaļā jubilejā tā tiks augstu vērtēta.

Gaļas piegāde grilsezonas baudīšanai

Latviešu uzņēmums Gaļas Piegāde Jums piedāvā kvalitatīvu gaļas piegādes servisu līdz pat namdurvīm. Šī ir laba dāvanas izvēle īstam gaļēdājam gardēdim, kuram patīk gatavot pašam, kā arī lutināt citus grilsezonas laikā. Piedāvājumā ir ne vien desas un cīsiņi, bet arī svaiga gaļa, žāvējumi un šašlika marinādes. Ja gribi dāvanas ideju padarīt vēl foršāku, tad pievieno gaļai klāt kādu labu recepti. Iedvesmoties vari rakstā Šašlika marināde.

Oriģinālas dāvanas jaunām emocijām

Ja gribi no sirds pārsteigt, tad lielisks apsveikuma veids ir oriģinālas sajūtu dāvanas. Ja būsi ieklausījies vīrieša velmēs, tad noteikti jau zināsi, vai viņam varētu būt pa prātam kāds trakulīgs piedzīvojums vai ceļojums.

Lidojums vairāku simtu metru augstumā Rīgā vai laukos

Vīrietim, kuram nav bail izaicināt pašam sevi, noderēs kāds lidojuma piedāvājums. Tā ir ekstrēma dāvana, kas paliks atmiņā vēl ilgi. Lidojums ar gaisa balonu ir ekskluzīva dāvana, kas ir piemērota ikvienam. Jo katram vienu reizi dzīvē (vismaz) ir jāizmēģina šāds piedzīvojums. Tas pieejams Tukumā, Siguldā, Jelgavā. Savukārt lidojums ar deltaplānu ir lidojusm pašā Rīgas centrā, kas ļāus vērot cilvēku plūsmu un nebeidzamo kustību no jaunas perspektīves.

Atpūta SPA centrā ārpus Rīgas

Un visbeidzot arī atpūtas piedāvājums vīrietim, kas jau sen ir pelnījis relaksēties un nodoties pilnīgam mieram. Ikdienā strādīgiem un vienmēr aizņemtiem cilvēkiem bieži vien ir jāatgādina, lai viņi uz mirkli apstājas un atpūšas. Tad nu SPA atpūta Latvijā dāvanas formātā ir labākais veids, kā atgādināt. 

Interesantas dāvanas ar ko pārsteigt

Ja visas dāvanu idejas ir izsmeltas, vienmēr jāņem vērā arī interesantas dāvanu idejas. Esam apkopojuši divas fantastiskas idejas, kas patiks vīrietim.

Maltīte restorānā ar draugiem vai mīļoto

Nekas nerada svētku sajūtu tā, kā gards ēdiens un mīļie cilvēki blakus. Ja arī tu vēlies uzdāvināt jubilāram nepiespiestu gaisotni un garšīgas vakariņas, tad dāvanu karte restorānā varētu būt lieliska dāvanas izvēle. Protams, vari arī sarunāt ar jubilāru randiņu un doties baudīt gardu maltīti abi kopā par godu viņa vai viņas svētkiem. 

Restorāniem peimīt īpaša burvība ļaut atpūsties un baudīt šefpavāra sagatavotos gardumus no sezonālajām veltēm. Atpūta no gatavošanas, labi pavadīts laiks ar līdzi paņemtajiem cilvēkiem, kā arī iedvesma gatavot jaunas receptes ir garantēta!

Vīrišķīga un stilīga rokassprādze ar gravējumu

Ja arī tu meklē dāvanu savam mīļotajam vīrietim vai vīram, tad dāvanu saraksta beigās esam ievietojuši piedāvājumu arī mīļai dāvanai – rokassprādze ar gravējumu. Personalizētas dāvanas vienmēr ir lieliska izvēle, jo tā jubilāram ļauj sajusties īpašam. Taču šo rokassprādzi iespējams izvēlēties no 3 dažādu veidu akmeņiem, kas katrs sniedz īpašu enerģiju – harmoniju, spēku, veiksmi un izturību.  

Lai atrodas lieliskas dāvanas vīrietim svētkos!
Ja vēlies palutināt vīrieti ar īpašu dāvanu, ielūkojies rakstā Ekskluzīvas dāvanas vīrietim.