Kredītu apvienošana – kas tas ir?

Kredītu apvienošana ir lielisks palīgs brīžos, kad esi pārvērtējis savas finanšu spējas. Visu, ko Tev vajadzētu zināt par šo iespēju, esam apkopojuši šajā rakstā!

Kas ir kredītu apvienošana?

Ātro kredītu apvienošana nozīmē to, ka visi ātrie aizdevumi tiek apvienoti vienā jaunā kredītā. Tādā veidā tiek noteikts gan jauns atmaksas termiņš, gan arī jauna procentu likme. Tas ļauj kredītņēmējam iegūt vairākas priekšrocības:

 • Garāks kredīta atmaksas termiņš
 • Zemāka procentu likme

Jāņem gan vērā, ka šāds pakalpojums nav pieejams pie ikviena aizdevēja. Ir aizdevēji, kuri piedāvā pagarināt aizdevuma termiņu, tomēr nepiedāvā kredītu apvienošanu.

Kā iedalās kredītu apvienošana?

Gluži tāpat kā citi aizdevumu veidi, arī kredītu apvienošana iedalās vairākās kategorijās. Kredītu apvienošanas iespējas ir pieejamas arī cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi vai personām bez oficiālas darba vietas.  Esam apkopojuši dažas populārākās no tām:

 • Bezprocentu jeb pirmais bez maksas
 • Kredītu apvienošana bez darba vietas
 • Kredītu apvienošana bez ķīlas vai galvojuma
 • Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi
 • Kredītu apvienošana no 18 gadiem

Kā jau minējām, kredītu apvienošanas kategorijas ir tādas pašas, kā citu aizdevumu kategorijas. Arī kredītu apvienošanu ir iespējams veikt gadījumā, ja personai nav oficiālas darba vietas vai ir slikta kredītvēsture. Protams, gadījumā, ja personai ir negatīva kredītvēsture, arī aizņemšanās nosacījumi nebūs tik izdevīgi, tomēr tā ir iespēja, kā tikt galā ar finansiālām nedienām.

Kādās situācijās izmantot kredītu apvienošanu?

Iespējams, ka esi dzirdējis, ka pastāv iespēja pārkreditēt, piemēram, hipotekāro vai auto līzinga kredītu. Tomēr mūsdienās šādu iespēju piedāvā arī nebanku aizdevēji. Šī pakalpojuma mērķauditorija ir cilvēki, kuriem ir noformēti vairāki aizdevumi, un kuri vēlas iegūt draudzīgākus atmaksas nosacījumus. Īstermiņa kredītu apvienošana ir izdevīga vairākos gadījumos:

 • Ja pēkšņi samazinās ikmēneša ienākumu līmenis
 • Esi izvēlējies pārāk īsu aizdevuma atmaksas termiņu
 • Tev ir noformēti vairāki aizdevumi vairākās kredītiestādēs un atmaksa ir neizdevīga

Kā notiek ātro kredītu pārkreditēšana?

Lielākā daļa aizdevēju piedāvā savus pakalpojumus internetā, tāpēc kredītu pārkreditēšanu iespējams veikt arī internetā. Lai varētu veikt kredītu apvienošanu, nepieciešams norādīt sekojošu informāciju:

 • Kāds ir esošo aizdevumu apjoms
 • Kāds ir ikmēneša ienākumu un izdevumu apjoms
 • Jānorāda Tava kontaktinformācija

Katrs aizdevējs pats nosaka to, cik ilgi notiks aizdevumu pārkreditēšana. Gadījumā, ja personas kredītvēsture ir pozitīva, kredītu pārkreditēšana prasīs daudz mazāk laika, savukārt, ja personas kredītvēsture ir negatīva, tad būs jāpagaida kāds laiks kamēr kreditors izanalizēs Tavu kredītvēsturi. Lai gan ātro kredītu pārkreditēšana ir īpaši izdevīga parādniekiem, tomēr gadījumā, ja personas kredītvēsture ir negatīva, arī aizņemšanās nosacījumi nebūs tik izdevīgi.

Kur noformēt kredītu apvienošanu?

Lai noformētu kredītu apvienošanu, no sākuma, protams, nepieciešams saprast, kurš no aizdevējiem piedāvā izdevīgākos nosacījumus. Mēs iesakām pirms kredīta apvienošanas salīdzināt visus aizdevējus www.credly.lv, lai varētu atrast piemērotāko variantu tieši sev. Tādā veidā atradīsi izdevīgāko aizdevēju pie kura iespējams salīdzināt aizdevumus.

Kā notiek kredītu apvienošana?

Kad esi izvēlējies pie kura aizdevēja veikt kredītu apvienošanu, vari aizpildīt pieteikuma anketu, norādot visu nepieciešamo informāciju. Pēc laika ar Tevi sazināsies kredītiestāde, lai paziņotu, vai kredītu apvienošana Tev tiek piešķirta! Protams, pirms kredītu apvienošanas noteikti nepieciešams saprast, vai Tavā gadījumā tas ir izdevīgi, un tikai tad veikt aizdevuma noformēšanu!